panel
174
Učenika
panel
16
Sjemeništaraca
panel
30
Djelatnika

Natjecanja

TABLICA NATJECANJA

Školske godine 2016./2017.

 

Ime i prezime

R.

Predmet

Mentor

Ško.

Žup.

Rez.

 

1.

Dominik Mamić

1a

hrv jez

s. K. Nekić

+

+

9

 

2.

Ivan Barić

1b

hrv jez

D. Tadić - Šutra

+

+

11

 

3.

Marija Botica

2b

hrv jez

V. Torić

+

+

11

 

4.

Marin Lončar

2b

hrv jez

V. Torić

+

+

5

 

5.

Marijan Lučić

2b

hrv jez

V. Torić

+

+

17

 

6.

Doris Stanković

2b

hrv jez

V. Torić

+

+

13

 

7.

MatejaIvančić

2a

hrv jez

V. Torić

+

+

17

 

8.

Nikola Metličić

2a

hrv jez

V. Torić

+

+

11

 

9.

Lucinda Mustapić

2b

eng jez

s. M. Čotić

+

+

16

 

10.

Ivana Alduk

4b

latinski

s. A. Delonga

+

+

11

 

11.

Marin Kavajin

4b

latinski

s. A. Delonga

+

+

12

 

12.

Krešimir Kuliš

4b

latinski

s. A. Delonga

+

+

8

 

13.

Petar Paradžik

4a

latinski

s. A. Delonga

+

+

4

 

14.

Marko Budimir

3b

latinski

s. M. Čotić

+

+

7

 

15.

Marijan Pušić

3b

latinski

s. M. Čotić

+

+

10

 

16.

Vincent Šepić

3b

latinski

s. M. Čotić

+

+

3

*

17.

Ana Katarina Šolić

3b

latinski

s. M. Čotić

+

+

5

 

18.

Ana Katić

3a

latinski

s. M. Čotić

+

+

10

 

19.

Lucija Jerončić

4a

grčki

S. Mihanović

+

+

7

 

20.

Marin Kavajin

4b

grčki

S. Mihanović

+

+

17

 

21.

Petar Paradžik

4b

grčki

S. Mihanović

+

+

2

*

22.

Ana Katić

3a

grčki

S. Mihanović

+

+

2

*

23.

Marko Budimir

3b

grčki

S. Mihanović

+

+

8

 

24.

Martina Ljubičić

3b

grčki

S. Mihanović

+

+

9

 

25.

Petar Markić

3b

grčki

S. Mihanović

+

+

16

 

26.

Ivana Puljiz

3b

grčki

S. Mihanović

+

+

15

 

27.

Marijan Pušić

3b

grčki

S. Mihanović

+

+

12

 

28.

Ana Katarina Šolić

3b

grčki

S. Mihanović

+

+

3

*

29.

Ante Smoljko

3a

povijest

A. Vučković

+

+

11

 

30.

Stipe Čorić

2b

povijest

A. Vučković

+

+

16

 

31.

Ivana Marinović

2b

povijest

A. Vučković

+

+

12

 

32.

Ivan Barić

1b

zemljopis

Stjepan Pereža

+

+

4

 

33.

Marin Lončar

2b

zemljopis

Stjepan Pereža

+

+

3

*

34.

Ivan Sikirica

4b

zemljopis

Stjepan Pereža

+

+

9

 

35.

Lucija Marević

1a

biologija

T. Baković

+

+

15

 

36.

Dominik Mamić

1a

biologija

T. Baković

+

+

24

 

37.

Antonela Šoša

2a

vjeronauk

Mato Brečić

+

+

2

*

38.

Vlade Babić

2b

vjeronauk

Mato Brečić

+

+

2

*

39.

Marija Botica

2b

vjeronauk

Mato Brečić

+

+

2

*

40.

Doris Stanković

2b

vjeronauk

Mato Brečić

+

+

2

*

41.

Klara Mamić

1b

lidrano

D. Tadić - Šutra

+

+

   

42.

Mario Tošić

2a

lidrano

V. Torić

+

+

1

*

43.

Mihovil Družijanić

2b

lidrano

V. Torić

+

+

1

*

44.

Marko Budimir

3b

lidrano

V. Torić

+

+

1

*

45.

Petar Markić

3b

lidrano

V. Torić

+

+

1

*

46.

Tomislav Nikolić

3b

lidrano

V. Torić

+

+

1

*

47.

Marijan Pušić

3b

lidrano

V. Torić

+

+

1

*

48.

Ivan Krajina

4b

lidrano

V. Torić

+

+

1

*

49.

Renato Pudar

4b

lidrano

V. Torić

+

+

1

*

50.

Benjamin Daniel

Vrdoljak

4a

lidrano

V. Torić

+

+

1

*

51.

Petar Vukšić

4a

lidrano

V. Torić

+

+

1

*

* Učenici koji su pozvani na državnu razinu natjecanja iz latinskog i grčkog jezika, geografije, vjeronauka te na državnu smotru lidrano.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na postignutom uspjehu, želeći svima koji su pozvani na državnu razinu natjecanja da ostvare odlične rezultate.