panel
162
učenika
panel
13
sjemeništaraca
panel
29
djelatnika

Raspored sati od 9. rujna 2019.

1. A  

PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
ČETVRTAK
PETAK
0
1
Engleski
Glazbena umjetnost
Biologija
Matematika
Grčki
2
Geografija
Grčki
Grčki
Geografija
Fizika
3
Kemija
Likovna umjetnost
Latinski
Latinski
Vjeronauk
4
Matematika
Fizika
Povijest
Hrvatski
Biologija
5
Matematika
Hrvatski
Engleski
Engleski
Kemija
6
Hrvatski
Hrvatski
Vjeronauk
TZK – Ž / tal / njem
Povijest
7
Latinski
Matematika
TZK- Ž / tal / njem
SRZ
8
TZK – M  14:45

1. B  

PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
ČETVRTAK
PETAK
0
1
Matematika
Grčki
Povijest
Geografija
Fizika
2
Kemija
Hrvatski
Biologija
Matematika
Grčki
3
Latinski
Hrvatski
Glazbena umjetnost
Matematika
Biologija
4
Vjeronauk
Engleski
Latinski
Engleski
Kemija
5
Geografija
Fizika
Matematika
Hrvatski
Povijest
6
Engleski
Likovna umjetnost
Grčki
TZK – Ž / tal / njem
Latinski
7
Hrvatski
Vjeronauk
TZK- Ž / tal / njem
SRZ
8
TZK – M  14:45


2. A      

PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
ČETVRTAK
PETAK
0
1
Kemija
Latinski
Grčki
Matematika
Hrvatski
2
Povijest
Fizika
Povijest
Matematika
Geografija
3
Hrvatski
Vjeronauk
Kemija
Grčki
Engleski
4
Geografija
Glazbena umjetnost
Hrvatski
Biologija
Fizika
5
Grčki
Biologija
Hrvatski
Likovna umjetnost
Latinski
6
Matematika
Engleski
Engleski
Informatika
Vjeronauk
7
Latinski
Informatika 
Matematika
Informatika
SRZ
8
  TZK – Ž  14:15
TZK – M  13:30

2. B  

PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
ČETVRTAK
PETAK
0
1
Glazbena umjetnost
Fizika
Latinski
Hrvatski
Geografija
2
Hrvatski
Vjeronauk
Engleski
Hrvatski
Hrvatski
3
Geografija
Latinski
Povijest
Biologija
Latinski
4
Povijest
Biologija
Kemija
Grčki
Vjeronauk
5
Engleski
Matematika
Grčki
Matematika
Fizika
6
Kemija
Matematika
Informatika
Likovna umjetnost
Matematika
7
Grčki
Informatika
Engleski
SRZ
8
  TZK – Ž  14:15
TZK – M  13:30
Informatika

3. A    

PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
ČETVRTAK
PETAK
0
1
Logika
Psihologija
Glazbena umjetnost
Povijest
Engleski
2
Grčki
Hrvatski
Kemija
Latinski
Vjeronauk
3
Povijest
Hrvatski
Grčki
Sociologija
Fizika
4
Latinski
Likovna umjetnost
Biologija
Hrvatski
Grčki
5
Kemija
Sociologija
Matematika
Matematika
Biologija
6
Engleski
Fizika
Engleski
Vjeronauk
Hrvatski
7
Matematika
Latinski
Geografija
SRZ
8
TZK – M  14:45
TZK – Ž  13:00

3. B  

PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
ČETVRTAK
PETAK
0
1
Povijest
Engleski
Kemija
Sociologija
Vjeronauk
2
Matematika
Psihologija
Glazbena umjetnost
Povijest
Engleski
3
Logika
Fizika
Biologija
Hrvatski
Grčki
4
Hrvatski
Grčki
Matematika
Latinski
Fizika
5
Hrvatski
Likovna umjetnost
Engleski
Matematika
Hrvatski
6
Latinski
Sociologija
Latinski
Geografija
Biologija
7
Kemija
Grčki
Vjeronauk
SRZ
8
TZK – M  14:45
TZK – Ž  13:00

4. A 

PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
ČETVRTAK
PETAK
0
1
Vjeronauk
Povijest
Hrvatski
Grčki
Kemija
2
Filozofija
Biologija
Hrvatski
Engleski
Povijest
3
Grčki
Fizika
Filozofija
Geografija
Likovna umjetnost
4
Engleski
Hrvatski
Glazbena umjetnost
Politika i gospodarstvo
Hrvatski
5
Matematika
Latinski
Matematika
Latinski
Vjeronauk
6
Matematika
Grčki
Kemija
Fizika
Latinski
7
Geografija
Engleski
Biologija
SRZ
8
 TZK – M  13:30
 TZK – Ž  13:30

4. B 

PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
ČETVRTAK
PETAK
0
1
Geografija
Biologija
Hrvatski
Engleski
Povijest
2
Hrvatski
Povijest
Hrvatski
Grčki
Kemija
3
Vjeronauk
Grčki
Engleski
Politika i gospodarstvo
Geografija
4
Filozofija
Fizika
Filozofija
Fizika
Latinski
5
Matematika
Glazbena umjetnost
Vjeronauk
Biologija
Likovna umjetnost
6
Grčki
Latinski
Matematika
Latinski
Matematika
7
Engleski
Kemija
Hrvatski
SRZ
8
  TZK – M  13:30
 TZK – Ž  13:30

Ispis E-mail