Gradski prvaci u rukometu

rukomet Small

Učenici naše gimnazije pod vodstvom Tonija Paponje, profesora tjelesne i zdravstvene kulture, sudjelovali su na prvenstvu splitskih srednjih škola u rukometu te su među osamnaest ekipa zasluženo osvojili prvo mjesto.

Svoj prolazak u četvrtfinale osigurali su prvim mjestom u skupini E pobijedivši ekipu iz Škole za dizajn, grafiku i održivu gradnju (19:12) i ekipu iz Pete gimnazije (16:8). U četvrtfinalnoj utakmici pobijedili su Komercijalno-trgovačku školu.

Polufinalna utakmica, utakmica za treće mjesto i finalna utakmica održani su u petak, 16. ožujka, u športskoj dvorani Obrtne tehničke škole. U polufinalu naši su gimnazijalci pobijedili Elektrotehničku školu. U finalu su pobjedom nad ekipom Zdravstvene škole ponijeli titulu gradskog prvaka u rukometu i osigurali sudjelovanje na županijskom natjecanju koje će održati u Trogiru 23. ožujka.

Našim zlatnim rukometašima i prof. Toniju od srca čestitamo i želimo puno uspjeha na daljnjim natjecanjima!

Članovi rukometne ekipe naše gimnazije

1. učenici četvrtih razreda: Antonio Bucat, Petar Prolić, Vincent Šepić, Stipe Šitum, Petar Markić i Marko Mekinić
  2. učenici trećih razreda: Vlade Babić, Mihovil Družijanić, Dominik Kozina, Marjan Lučić, Ante Paladin
  3. učenici drugih razreda: Vinko Odrljin, Ante Bjeliš, Vice Čuljak
  4. učenici prvih razreda: Filip Ćapin, Tomislav Roso, Ivan Petar Šolić.